Emniyet Kemeri:
3 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Yok
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Sökülebilir Bacaklar:
Yok

Nanny Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Fiyatları

Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Açık Gri

Satıcı: Urgancıoğlu

1.385,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1385.17
Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Turuncu

Satıcı: Urgancıoğlu

1.409,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1409.38
Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Turuncu 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 1409
Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Fuşya 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 1409
Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Açık Gri 1.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1409
Nanny Deluxe Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Fuşya

Satıcı: urgancıoğlu | 143 yorum

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1600.00
Nanny 6-36 Aylık 15 Kg'a Kadar Çocuklar Için Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi - Gri

Satıcı: urgancıoğlu | 143 yorum

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1600.00
NANNY High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi - Pembe

Satıcı: Duzgidergrup

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 1710
NANNY High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi - Mavi

Satıcı: Duzgidergrup

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1710
NANNY High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi

Satıcı: DuzgiderGrup

1.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 1936.00
NANNY High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi

Satıcı: DuzgiderGrup

1.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 1936.00
Nanny High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi - Pembe

Satıcı: Düzgidergroup

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2200.00
Nanny High Tepsili Portatif Katlanabilir Lüks Mama Sandalyesi - Mavi

Satıcı: Düzgidergroup

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 2200.00

Nanny Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Nanny Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

3 Noktalı
Kumaş
Yok
Var
Yok
Ayak Desteği:
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Nanny Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 3 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Kumaş
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Cep Özelliği Kaymaz Ayak Nefes Alabilen Kumaş Taşıma Çantası

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 30 cm
• Yükseklik 38 cm
• Derinlik 31 cm
• Ağırlık 0.9 kg
• Renk Seçenekleri Gri Pembe

Nanny Portatif Katlanabilir Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.