Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Yükseklik Ayarı:
Var
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Var
Tekerlek:
Var
Sökülebilir Bacaklar:
Yok
Ayak Desteği:
Var

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi Fiyatları

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi, Portatif, Katlanır, Yükseklik Ayarlı, Tekerlekli, İçi Pedli - Kırmızı

Satıcı: Teif

2.795,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2795.96
Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi, Portatif, Katlanır, Yükseklik Ayarlı, Tekerlekli, İçi Pedli - Kırmızı

Satıcı: Teif

2.795,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2795.96
Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi - Sırt Ayarlı Ve Kademeli - Mavi

Satıcı: Teif

2.943,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2943.10
Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi - Sırt Ayarlı Ve Kademeli Pembe

Satıcı: Teif

2.943,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2943.10
Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi-Sırt Ayarlı ve Kademeli-Mavi (Mavi)

Satıcı: Teif

3.566,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3566.71
Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi-Sırt Ayarlı ve Kademeli-Pembe (Pembe)

Satıcı: Teif

3.566,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3566.71
Norfolk Poly Smart Sırt Ayarlı Ve Kademeli Mama Sandalyesi Mavi 3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 3699.90
Norfolk Poly Smart Portatif Katlanır Yükseklik Ayarlı İçi Pedli ve Tekerlekli Kırmızı 3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 3699.90
NORFOLK Poly Smart Mama Sandalyesi, Portatif, Katlanır, Yükseklik Ayarlı, Tekerlekli, Içi Pedli - Kırmızı

Satıcı: Teif

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3999.90

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
Var
Yok
Var
Çift Tepsi:
Yok

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 40 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Var
• Diğer Özellikler Silinebilir

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Var
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Var
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Pembe

Norfolk Poly Smart Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.