Emniyet Kemeri:
3 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Plastik
Yükseklik Ayarı:
Yok
Sökülebilir Tepsi:
Var
Katlanabilme:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Sökülebilir Bacaklar:
Var

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Fiyatları

Pilsan PRATİK MAMA SANDALYESİ (MAVİ)

Satıcı: LESKOV

1.269,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 1279.15
Pilsan 07-504 Pratik Mama Sandalyesi mavi

Satıcı: TEİF

1.284,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1284.08
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Beyaz

Satıcı: ipektoyzz

1.451,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1461
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Mavi - Beyaz

Satıcı: Teif | 246 yorum

1.493,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1493.12
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi-Kemerli-Güvenlik Ayaklı (Pembe)

Satıcı: Teif

1.515,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1515.80
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi-Kemerli-Güvenlik Ayaklı (Mavi)

Satıcı: Teif

1.515,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1515.80
Pilsan 7504 Pratik Mama Sandalyesi Kırmızı

Satıcı: MORSEPET

1.593,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 1603.12
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi - Mavi - Kırmızı - Pembe Renk

Satıcı: Teif

1.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1599.90
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi 07-504

Satıcı: Teif

1.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1599.90
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Mavi

Satıcı: Teif

1.614,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 1614.90
Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Pembe

Satıcı: Teif

1.614,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 1614.90
PİLSAN Pratik Mama Sandalyesi Gri

Satıcı: Teif

1.693,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1693.12
PİLSAN Pratik Mama Sandalyesi (Pembe)

Satıcı: Teif

1.693,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1693.12
Pilsan 07-504 Pratik Mama Sandalyesi kirmizi

Satıcı: freedomstoree

1.823,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 1823.50

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

3 Noktalı
Plastik
Yok
Var
Yok
Var
Ayak Desteği:
Yok
Çift Tepsi:
Yok

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 3 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Plastik
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Yok
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Kanserojen Madde İçermez Kaymaz Ayak

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Sökülebilir Tepsi Var
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Var
• Genişlik 55 cm
• Yükseklik 91 cm
• Derinlik 64 cm
• Ağırlık 3 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Mavi Pembe

Pilsan Pratik Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.