Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
PVC Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Var
Katlanabilme:
Var
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Var
Tekerlek:
Var
Sökülebilir Bacaklar:
Yok
Ayak Desteği:
Var

Pilsan Süper Mama Sandalyesi Fiyatları

Pilsan Süper Yükseklik Ayarlı ve Katlanabilir Mama Sandalyesi Kırmızı - Ahşap - Gri

Satıcı: Teif | 2 yorum

3.479,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3479.12
Pilsan Süper Mama Sandalyesi 07-517 - Pembe

Satıcı: Teif

3.324,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 3324.90
Pilsan Süper Mama Sandalyesi 07-517 - Kırmızı

Satıcı: Teif

3.324,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 3324.90
Pilsan Süper Yükseklik Ayarlı ve Katlanabilir Mama Sandalyesi Mavi - Gri

Satıcı: Teif | 2 yorum

3.479,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 3479.12
Pilsan Süper Mama Sandalyesi (Kırmızı)

Satıcı: MORSEPET

3.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 3509.9
Pilsan Süper Mama Sandalyesi-Yükseklik Ayarlı ve Katlanabilir (Pembe)

Satıcı: Teif

3.566,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3566.71
Pilsan Süper Mama Sandalyesi-Yükseklik Ayarlı ve Katlanabilir (Kırmızı)

Satıcı: Teif

3.566,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3566.71
Pilsan Yükseklik Ayarlı ve Kademeli Ön Tepsili Süper Mama Sandalyesi - Mavi 3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 3699.90
Pilsan Kademeli - Katlanabilir - Tekerlekli Süper Mama Sandalyesi - Pembe 3.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 3699.90
PİLSAN Pilsan Süper Mama Sandalyesi - Lükks Kademeli - Katlanabilir - Tekerlekli Mama Sandalyesi - Kırmızı

Satıcı: Teif

3.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3799.90
PİLSAN Pilsan Süper Mama Sandalyesi - Lükks Kademeli - Katlanabilir - Tekerlekli Mama Sandalyesi - Pembe

Satıcı: Teif

3.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3799.90
Pilsan Süper Mama Sandalyesi - Yükseklik Ayarlı

Satıcı: Teif

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3999.90
Pilsan Süper Mama Sandalyesi - Yükseklik Ayarlı

Satıcı: Teif

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 3999.90

Pilsan Süper Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Pilsan Süper Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
PVC Kumaş
Var
Yok
Var
Çift Tepsi:
Yok

Pilsan Süper Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 40 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi PVC Kumaş
• Yükseklik Ayarı Var
• Katlanabilme Var
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Var

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Var
• Tekerlek Var
• Çift Tepsi Yok
• Sökülebilir Bacaklar Yok
• Genişlik 61 cm
• Yükseklik 98 cm
• Derinlik 69 cm
• Ağırlık 8.7 kg
• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Pembe

Pilsan Süper Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.