Emniyet Kemeri:
5 Noktalı
Oturma Yüzeyi:
Kumaş
Yükseklik Ayarı:
Yok
Katlanabilme:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı:
Yok
Tekerlek:
Yok
Ayak Desteği:
Yok
Çift Tepsi:
Yok

TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Fiyatları

Tommybaby Ergocha Mama Sandalyesi gri

Satıcı: tommybaby

1.588,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 1588.32
TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi,Pedli Çocuk Çalışma Masası (Gri)

Satıcı: Tommybaby

1.648,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 1648.75
TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi,Pedli Çocuk Çalışma Masası

Satıcı: Tommy Baby

1.661,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1661.55
TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Pedli Çocuk Çalışma Masası

Satıcı: Tommy Baby

1.661,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1661.55
TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi,Pedli Çocuk Çalışma Masası (Kahverengi)

Satıcı: Tommybaby

1.648,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 1658.75
Tommybaby Ergocha Mama Sandalyesi gri

Satıcı: CalvinBaby

1.715,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1715.38
Tommybaby Gri Ergocha Mama Sandalyesi 0-3 Yaş İçin Portatif Çocuk Çalışma Masası

Satıcı: TommyBaby | 18 yorum

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1749.00
Tommybaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi - Çocuk Çalışma Masası - Kahverengi

Satıcı: TommyBaby | 18 yorum

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 1749.00
Tommybaby 3 in 1 Çalışma Masalı ve Pedli Mama Sandalyesi

Satıcı: Tommybaby

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1749.00
Tommybaby 3 in 1 Çalışma Masalı ve Pedli Mama Sandalyesi

Satıcı: Calvin Baby

1.891,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1891.45

TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Fiyat Geçmişi

TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Temel Özellikleri

5 Noktalı
Kumaş
Yok

TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mama Sandalyesi
• Taşıma Kapasitesi 15 kg
• Yaş Aralığı 6-36 Ay
• Emniyet Kemeri 5 Noktalı
• Oturma Yüzeyi Kumaş
• Yükseklik Ayarı Yok
• Katlanabilme Yok
• Ayarlanabilir Sırt Dayanağı Yok
• Diğer Özellikler Masa Olarak Kullanılabilme

TASARIM/AKSESUAR

• Ayak Desteği Yok
• Tekerlek Yok
• Çift Tepsi Yok
• Renk Seçenekleri Gri Kahverengi Kırmızı

TommyBaby 2020 Ergocha Mama Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.