Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
İşlemci Temel Frekans:
2.89 GHz
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
Ekran:
Var
Klavye & Mouse:
Var

Apple iMac 24" M4 (16GB/256SSD) Fiyatları

İmac M4 Yeşil Mwuy3tu/A 16 Gb 256 Gb Ssd 10C Gpu 24" 4.5K All İn One Pc Outlet (Açıklamayı Okuyunuz) Teşhir Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

67.401,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 67401.60
Apple İmac M4 Yeşil Mwue3tu/A 16 Gb 256 Gb Ssd 24" 4.5K All İn One Pc

Satıcı: Teknopoint

78.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 78569.00
Apple iMac M4 Çip 16GB 256GB SSD macOS 24" All In One Bilgisayar MWUE3TU/A Yeşil

Satıcı: EK_AY bilişim | 7 yorum

79.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 79540.00
APPLE MWUE3TU/A iMac M4 8C CPU 8C GPU 16 GB 256 GB SSD 24" - YEŞİL 79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 79999.00
Apple iMac M4 Yeşil MWUE3TU/A 16 GB 256 GB SSD 24" 4.5K All in One PC

Satıcı: Teknopoint

81.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 81999.00
Apple iMac M4 Çip 16GB 256GB SSD macOS 24" All In One Bilgisayar MWUY3TU/A Yeşil

Satıcı: NESA GSM | 1 yorum

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 83999.00
Apple Mwuy3Tu/A 24 inç Retina 4.5K Ekranlı iMac – M4 Çip (10 Çekirdekli Cpu, 10 Gpu), 16 GB Ram, 256 Ssd, Yeşil 91.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 91999.00
iMac 24" Retina 4.5K M4 Çip 10-Core CPU 10-Core GPU 16GB RAM 256GB SSD Yeşil All İn One PC MWUY3TU/A 91.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 92009

Apple iMac 24" M4 (16GB/256SSD) Fiyat Geçmişi

Apple iMac 24" M4 (16GB/256SSD) Temel Özellikleri

2.89 GHz
Var

Apple iMac 24" M4 (16GB/256SSD) Özellikleri

GENEL BİLGİLER

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) Apple M4 (10CPU/10GPU)
• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M4
• İşlemci Nesli 2. Nesil
• İşlemci Çıkış Yılı 2024 2.Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Temel Frekans 2.89 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.51 GHz
• İşlemci Litografi 3 nm
• İşlemci Diğer Özellikler 4 x Performans Çekirdeği 6 x Verimlilik Çekirdeği 16 Çekirdekli Neural Engine
• Dahili Grafik Modeli Apple M4 (10 Çekirdek GPU)

BELLEK

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

• Sabit Disk (SSD) Boyutu 256 GB

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Yok

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB Type-C 2 Adet
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort İki Adet Thunderbolt 4 USB 4
• Diğer Bağlantılar Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6E (802.11ax)

TASARIM

• Renk Yeşil
• Genişlik 547 mm
• Derinlik 147 mm
• Yükseklik 461 mm
• Ağırlık 4.44 kg

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler Apple ProRes Dolby Atmos Dolby Digital Plus Web Kamera (1080p) 6 Hoparlör (Force-Cancelling) 12MP Center Stage Kamera

Apple iMac 24" M4 (16GB/256SSD) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.