Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gokkusagibilgisayar
22.281,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 22281.40 ASUS Mını Pc Pn64-s5192md I5-12500h 8gb 256gb Ssd FdosSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
22.581,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 22581.39 Asus PN64-S5192MD i5-12500H 8GB Ram 256GB SSD Dos Mini PC 24.818,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 24828 Asus PN64-S5192MD-01 i5-12500H 16 GB 512 GB M.2 SSD Free Dos Mini PCSatıcı: ProdosBilisim
25.434,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 25434.15 Asus Expertcenter İ5-12500H 16Gb 512Gb M.2 Freedos Pn64-S5192md-01 Mini Pc Masaustu BilgisayarSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
25.857,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 25857.39 Asus PN64-S5192MD-03 i5-12500H 16 GB 1 TB M.2 Free Dos Mini PCSatıcı: ProdosBilisim
26.081,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 26081.55 ASUS PN64-S5192MD-CORE i5 12500H-8GB DDR5 RAM-256GB SSD-FDOS MINI PCSatıcı: onlinealisverisyap
26.133,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 26143.38 Asus Expertcenter İ5-12500H 16Gb 1Tb M.2 Freedos Pn64-S5192md-03 Mini Pc Masaustu BilgisayarSatıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
26.979,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 26979.93 ASUS Mını Pc Pn64-s5192md I5-12500h 8gb 256gb Ssd FdosSatıcı: onlinealisverisyap
27.099,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 27099.50 Asus Expertcenter I5-12500H 16GB 512GB M.2 Freedos PN64-S5192MD-01 Mini Pc Masaüstü BilgisayarSatıcı: gokkusagibilgisayar
27.508,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
10 27508.75 Asus Pc PN64-S5192MD I5-12500H 8gb 256SSD DosSatıcı: ÜNCOM BİLGİSAYAR
28.405,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 28405.83 ASUS MINIPC PN64-S5192MD-i5-12500H-8G-256G M.2 SSD-DOS-(KM YOK)-3YIL-2xHDMI-DP-WiFi 6E-BT-VESASatıcı: onlinealisverisyap
29.304,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
12 29304.36