Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknolojikurunler | 2 yorum
19.076,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19076.00 Asus V241EAK-WA048M i5-1135G7 8 GB 256 GB SSD Free Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilgisayar | 2 yorum
18.803,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18803.04 ASUS 23.8 V241EAK-WA048M CORE i5-1135G7-8GB RAM-256GB SSD-FDOSSatıcı: onlinealisverisyap
19.624,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 19634 Asus V241eak-Wa048m İ5-1135G7 8Gb 256Gb 23.8" DosSatıcı: Techburada
19.685,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19685.04 Asus V241EAK-WA048M i5-1135G7 8GB 256GB 23.8 DosSatıcı: onlinealisverisyap
19.689,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 19689.94 Asus V241EAK-WA048M i5-1135G7 8GB 256GB 23.8\" Dos 20.093,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 20103 Asus V241Eak-Wa048M Intel Core i5 1135G7 23.8" 8 GB RAM 256 GB SSD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: TECHBURADA
20.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 20399.00 Asus V241EAK-WA048M i5-1135G7 8GB 256GB 23.8" DosSatıcı: TECHBURADA
20.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 20399.00 Asus V241EAK-WA048M i5-1135G7 16 GB 256 GB SSD 23.8" Free Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
20.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
9 20899.00