Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana A80.1342-BF00X-V-S i5-13420H 16 GB 1 TB NVMe SSD 23.8" Dos AIO Masaüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.821,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 38821.06
Casper Nirvana A80.1342-BF00X-V-S Intel Core i5-13420H 16GB RAM 1TB NVME SSD Freedos Satıcı: Casper Excalibur
39.853,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 39853.54
Casper Nirvana A80.1342-BF00X-V-S Intel Core i5-13420H 16GB RAM 1TB NVME SSD Freedos
Satıcı: Casper Excalibur | 1 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 39999.00
CASPER Nirvana A80.1342-BF00X-V-S Intel Core i5-13420H 16GB RAM 1TB NVMe SSD Freedos All in one Satıcı: Casper Excalibur
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 39999.00
Casper Nirvana A80.1342-Bf00x-V-S Intel Core İ5-13420H 16Gb Ram 1Tb Nvme Ssd Freedos All İn One
Satıcı: Casper Excalibur
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 39999.00