Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana A80.1342-DV00X-V-S i5-13420H 32 GB 500 GB NVMe SSD 23.8" Dos AIO Masaüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
45.025,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 45025.06
Casper Nirvana A80.1342-DV00X-V-S Intel Core i5-13420H 32GB RAM 500GB NVME SSD Freedos Satıcı: Casper Excalibur
46.222,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 46222.54
Casper Nirvana A80.1342-DV00X-V-S Intel Core i5-13420H 32GB RAM 500GB NVMe SSD FREEDOS All in one Satıcı: Casper Excalibur
46.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
3 46409
Casper Nirvana A80.1342-DV00X-V-S Intel Core i5-13420H 32GB RAM 500GB NVME SSD Freedos
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
46.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 46399.00
CASPER Nirvana A80.1342-DV00X-V-S Intel Core i5-13420H 32GB RAM 500GB NVMe SSD Freedos All in one Satıcı: Casper Excalibur
46.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 46399.00
Casper Nirvana A80.1342-Dv00x-V-S Intel Core İ5-13420H 32Gb Ram 500Gb Nvme Ssd Freedos All İn One
Satıcı: Casper Excalibur
46.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 46399.00