Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
19.537,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 19537.00 Dell Optıplex 3000MFF N012O3000MFFAC_U I5-12500T 8gb 256GB SSD O/b Freedos PcSatıcı: teknostok
20.522,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 20522.25 Dell OptiPlex 3000 Micro N012O3000MFFAC-U i5-12500T 8 GB 256 GB SSD Ubuntu Mini PCSatıcı: onlinealisverisyap
20.983,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 20983.59 DELL OPTIPLEX 3000MFF N012O3000MFFAC_U I5-12500T 8GB 256GB SSD O/B FREEDOS PCSatıcı: corebilgisayar
21.326,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21336 Dell Optiplex 3000 Micro Intel Core i5-12500T 8gb 256GB SSD Ubuntu Masaüstü Bilgisayar N012O3000MFFAC-USatıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum
21.492,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 21492.10 DELL OPTIPLEX 3000MFF i5-12500T 8GB 256GB SSD UBUNTU N012O3000MFFAC_USatıcı: corebilgisayar
23.798,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 23808 Dell OptiPlex 3000 Micro N012O3000MFFAC-U i5-12500T 8 GB 256 GB SSD Ubuntu Mini PCSatıcı: DmaxTeknoloji
24.098,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
7 24098.76 Optiplex 3000Mffac İ5-12500T 8Gb 256Gb Ssd Ubuntu N012O3000Mffac-U Masaüstü BilgisayarSatıcı: pazareyle
26.072,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 26082.08 Dell Optiplex 3000Mffac İ5-12500T 8Gb 256Gb Ssd Ubuntu N012o3000mffac-U Masaustu BilgisayarSatıcı: BİLİŞİMSE
26.160,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
9 26160.21 Dell Optiplex 3000 Micro I5-12500t 8gb 256gb Ssd Ubuntu N012o3000mffac-uSatıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
26.783,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 26783.14 Dell OptiPlex 3000MFFAC i5-12500T 8GB 256GB SSD Ubuntu N012O3000MFFAC-U Masaüstü BilgisayarSatıcı: Level Bilgisayar
29.332,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 29332.09 Dell Optiplex 3000Mffac İ5-12500T 8Gb 256Gb Ssd Ubuntu N012o3000mffac-U Masaustu BilgisayarSatıcı: NusratBilişim
36.860,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
12 36860.38