Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
20.005,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 20005.44 Dell Optiplex 7010MT I5-13500 8gb 512GB SSD Ubuntu N010O7010MTEMEA-AC-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
21.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 21029.00 Dell Optiplex 7010MT i5-13500 8GB 512GB SSD Ubuntu N010O7010MTEMEA-AC-VP-UBUSatıcı: Ebrar Bilgisayar
21.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21029.00 Dell Optiplex 7010MT N010O7010MTEMEA-AC-VP-UBU i5-13500 8 GB 512 GB SSD Ubuntu Masaüstü BilgisayarSatıcı: EbrarBilgisayar
21.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 21109.00 Dell Optiplex 7010MT N010O7010MTEMEA-AC-VP-UBU i5-13500 8 GB 512 GB SSD Ubuntu Masaüstü BilgisayarSatıcı: Uzmanlarpc
22.611,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 22611.63 Dell Optiplex 7010MT N010O7010MTEMEA-AC-VP-UBU i5-13500 8 GB 512 GB SSD Ubuntu Masaüstü BilgisayarSatıcı: azomik
24.082,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 24082.21