Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
64.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 64079.00 Dell Precision 3660 i7-12700 vPro 32GB 1TB 512GB SSD 12GB GeForce RTX 3060 Windows 10 Pro 3660_i7-12700-5Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 66499.00 Dell Precision 3660 I7-12700 Vpro 32gb 1tb 512gb Ssd 12gb Geforce Rtx 3060 Windows 10 ProSatıcı: Ebrar Bilgisayar
66.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 66499.00 Dell Precision 3660 Dws I7-12700 32GB 2x 1tb HDD 512GB SSD RTX3060 W10P 3660_I7-12700-5Satıcı: notebookstore
69.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 69299.00 DELL Precision 3660 DWS i7-12700 32GB 2X 1TB HDD 512GB SSD RTX3060 W10P 3660_I7-12700-5Satıcı: notebookstore
69.850,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 69860