Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
65.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 65119.00 Dell Precision 3660_i7-12700-6 i7-12700 16 GB 1 TB HDD+512 GB SSD RTX3060 W10P Masaüstü İş İstasyonuSatıcı: Vesmark
66.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 66199.00 Dell Precision 3660 i7-12700 vPro 16GB 1TB 512GB SSD 12GB GeForce RTX 3060 Windows 10 Pro 3660_i7-12700-6Satıcı: Vesmark
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önceki fiyat
3 66999.00 Dell Precision 3660 I7-12700 Vpro 16GB 1tb 512GB SSD 12GB Geforce Rtx 3060 Windows 10 Pro 3660_I7-12700-6Satıcı: Ebrar Bilgisayar
67.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 67569.00 Dell Precision 3660_I7-12700-6 i7-12700 16 GB 1 TB HDD+512 GB SSD RTX 3060 W10P Masaüstü İş İstasyonuSatıcı: DmaxTeknoloji
68.755,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 68755.21 Dell Precision 3660 3660_I7-12700-6 i7-12700 16 GB 1 TB HDD+512 GB SSD RTX 3060 W10P Masaüstü İş İstasyonuSatıcı: DmaxTeknoloji
68.755,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 68755.21 Dell Precision 3660_i7-12700-6 Intel Core i7-12700 16 GB 512 GB SSD 1 TB HDD 12 GB Rtx 3060 Windows 10 Pro Masaüstü BilgisayarSatıcı: DmaxTeknoloji
68.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 68800.00 Dell Precısıon 3660 İ7-12700 16Gb 1Tb+512Gb Ssd 12Gb Rtx3060 W10p 3660_I7-12700-6 76.559,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 76559.54