Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
53.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 53749.00 Dell Precision 3660 I7-13700 Vpro 8gb 512GB SSD 4gb T400 Windows 11 Pro 3660-I7-13700-2Satıcı: Ebrar Bilgisayar
55.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 55779.00 Dell Precision 3660_i7-13700-2 i7-13700 8 GB 512 GB SSD 4 GB T400 W11P Masaüstü İş İstasyonuSatıcı: EbrarBilgisayar
56.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 56489.00 Dell Precision 3660 I7-13700 Vpro 8gb 512GB SSD 4gb T400 Windows 11 Pro 3660-I7-13700-2Satıcı: magza
60.206,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 60206.71 DELL WS PRECISION 3660-I7-13700-2 8GB 512GB SSD 4GB T400 WIN11PROSatıcı: BİLİŞİM PAZARIM
61.982,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 61982.66 Dell Ws Precısıon 3660_I7-13700-2 8Gb 512Gb Ssd 4Gb T400 Wın11proSatıcı: BİLİŞİMSE
64.559,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 64559.34