Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DmaxTeknoloji
85.183,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 85183.20 Dell Precision 3660 i9-12900 vPro 32GB 1TB HDD 512GB SSD 8GB GeForce RTX 3070 Windows 10 Pro 3660-i9-12900-2Satıcı: DmaxTeknoloji
89.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 89500.00 Dell Precision 3660_i9-12900-2 Intel Core i9-12900 32 GB 512 GB SSD 1 TB HDD 8 GB Rtx 3070 Windows 10 Pro Masaüstü BilgisayarSatıcı: DmaxTeknoloji
89.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 89500.00 Dell Precision 3660 I9-12900 Vpro 32GB 1tb HDD 512GB SSD 8gb Geforce Rtx 3070 Windows 10 Pro 3660-I9-12900-2Satıcı: DmaxTeknoloji
89.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 89500.00 Dell Precision 3660_I9-12900-2 i9-12900 32 GB 1 TB HDD+512 GB SSD RTX3070 W10P Masaüstü İş İstasyonuSatıcı: Vesmark
97.198,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 97198.98