Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DmaxTeknoloji | 2 yorum
19.500,00 TL Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 19500.00 Dell Vostro 3888 N112Vd3888Emea01_U Core I5 10400 8 GB 256 GB SSD Masaüstü BilgisayarSatıcı: DmaxTeknoloji
21.808,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 21808.24 Dell Vostro 3888 N112VD3888EMEA01-U i5-10400 8 GB 256 GB SSD Ubuntu Masaüstü BilgisayarSatıcı: DmaxTeknoloji | 1 yorum
22.329,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 22329.20 Dell Vostro N112VD3888EMEA01-U i5-10400 8 GB 256 GB SSD Ubuntu Masaüstü BilgisayarSatıcı: DmaxTeknoloji | 2 yorum
23.208,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 23208.32 Dell Vostro 3888 Intel Core i5 10400 8GB 256GB SSD Linux Masaüstü Bilgisayar N112VD3888EMEA01_USatıcı: Hibrit | 13 yorum
24.524,09 TL Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 24524.09