Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilişim
48.192,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 48192.07 Dragos DRx1539 i9 12900F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 12GB RTX3060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
48.444,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 48444.18 Dragos DRX1539 Intel Core i9 12900F 32 GB Ram 512 GB M.2 Nvme SSD 12 GB RTX3060 Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim
49.925,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 49925.90 Dragos DRx1539 i9 12900F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 12GB RTX3060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
50.462,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 50462.68 Dragos DRx1539 i9 12900F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 12GB RTX3060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
50.462,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 50462.90 DRAGOS Drx1539 I9 12900f 32gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 12gb Rtx3060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
50.462,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 50462.90