Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
18.109,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 18119 Dragos DRx2842 Ryzen 5 3600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
18.311,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 18311.55 Dragos Drx2842 Ryzen 5 3600 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 6Gb Gtx1660 Super Masaustu Oyun Bilgisayari 18.311,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 18311.90 Dragos DRX2842 Ryzen 5 3600 16GB Ram 512GB M.2 Nmve SSD 6gb GTX1660 Super Freedos Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: atombilişim
18.845,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 18845.30 Dragos DRx2842 Ryzen 5 3600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
19.074,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19084.53 Dragos DRx2842 Ryzen 5 3600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
19.074,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 19074.90 Dragos DRx2842 AMD Ryzen 5 3600 16 GB RAM 512 GB NVMe SSD 6 GB Gtx1660 Super Curved FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
19.074,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 19074.90