Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
19.820,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19830 Dragos DRx2848 AMD 5500 16 GB DDR4 RAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX 1660 Super FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
20.041,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 20041.28 Dragos Drx2848 Ryzen 5 5500 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 6Gb Gtx1660 Super Masaustu Oyun Bilgisayari 20.041,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
3 20041.82 Dragos DRX2848 Ryzen 5 5500 16GB Ram 512GB M.2 Nmve SSD 6gb GTX1660 Super Freedos Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: atombilişim
20.611,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 20611.26 Dragos DRx2848 Ryzen 5 5500 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
20.876,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20886.33 Dragos DRx2848 Ryzen 5 5500 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
20.876,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
6 20876.90