Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
23.528,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23538 Dragos Drx2850 Ryzen 5 5500 16Gb 512Gb Nvm Ssd 6Gb Gtx1660 Super 23.6 İnc 165Hz Curved Oyun Bilgisayari 23.791,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23791.58 Dragos DRx2850 AMD 5500 16 GB DDR4 RAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX 1660 Super FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
23.932,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 23932.98 Dragos DRX2850 Ryzen 5 5500 16GB 512GB Nvme SSD 6gb GTX1660 Super Freedos 23.6'' Fhd Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim
24.287,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 24287.24 Dragos DRx2850 Ryzen 5 5500 16GB 512GB NVMe 6GB GTX1660 SUPER 23.6 inç 165Hz Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
24.782,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24792.08 Dragos DRx2850 Ryzen 5 5500 16GB 512GB NVM SSD 6GB GTX1660 SUPER 23.6'' 165Hz Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
24.782,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 24782.90 Dragos DRx2850 AMD Ryzen 5 5500 23.6" 16 GB RAM 512 GB NVMe SSD 6 GB Gtx1660 Super Curved FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
24.930,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 24930.90