Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
23.345,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 23355 Dragos DRx2852 AMD 5500 16 GB DDR4 RAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX 1660 Super FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
23.605,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 23605.66 Dragos Drx2852 Ryzen 5 5500 16Gb 512Gb Nvme Ssd 6Gb Gtx1660 Super 27 İnc 165Hz Curved Oyun Bilgisayari 23.606,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 23606.30 Dragos DRx2852 Ryzen 5 5500 16GB 512GB NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER 27 inç 165Hz Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: atombilişim | 5 yorum
24.237,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 24237.26 Dragos DRx2852 Ryzen 5 5500 16GB 512GB NVMe 6GB GTX1660 SUPER 27 inç 165Hz Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
24.589,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 24599.22 Dragos DRx2852 Ryzen 5 5500 16GB 512GB NVMe SSD 6GB GTX1660 SUPER 27'' 165Hz Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
24.589,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 24589.90 Dragos DRx2852 AMD Ryzen 5 5500 27" 16 GB RAM 512 GB NVMe SSD 6 GB Gtx1660 Super Curved FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
24.589,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24589.90