Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atombilişim
147.729,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 147729.68 Dragos Drx3732 İ9 13900K 64Gb Ddr5 Ram 1Tb M.2 Nvme Ssd 24Gb Rtx4090 Ekran Karti 27 İnc 240Hz Curved Monitor Masaustu Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
149.675,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 149675.30 Dragos DRX3732 i9-13900K 64 GB 1 TB M.2 Nvme SSD 24 GB RTX4090 27" Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
152.429,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 152429.91 Dragos DRx3732 i9 13900K 64GB DDR5 1TB NVMe SSD 24GB RTX4090 27 inç 240Hz Curved BilgisayarSatıcı: Atombilişim
152.729,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 152739.68 DRAGOS DRx3732 i9 13900K 64GB DDR5 Ram 1TB M.2 NVMe SSD 24GB RTX4090 Ekran Kartı 27 inç 240Hz CurvedSatıcı: Atom Bilişim
152.729,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 152729.90 Dragos DRx3732 Intel Core i9 13900K 27" 64 GB RAM 1 TB M.2 NVMe SSD 24 GB Rtx4090 Curved FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
152.729,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 152729.90