Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
34.277,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 34287 Dragos DRx4413 Intel i5 12400F 32 GB DDR4 RAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
34.660,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 34660.33 Dragos Drx4413 İ5 12400F 32Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060ti Ekran Karti Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
34.660,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
3 34660.70 Dragos DRX4413 i5-12400F 32 GB 512 GB M.2 Nvme SSD 8 GB RTX 4060Tİ Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
35.804,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 35804.90 Dragos DRx4413 i5 12400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
36.104,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 36114.51 Dragos DRx4413 i5 12400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
36.104,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
6 36104.90 DRAGOS DRx4413 i5 12400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
36.104,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 36104.90 Dragos DRx4413 Intel Core i5-12400F 32 GB RAM 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX 4060 Ti FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
36.104,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 36104.90