Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
27.885,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 27895 Dragos Drx5215 İ5 12400F 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060 Masaustu Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
28.783,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 28783.48 Dragos DRX5215 İ5-12400F 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 Dos FHD Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
29.070,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 29070.90 Dragos DRx5215 i5 12400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilişim
29.131,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 29131.38 Dragos DRx5215 i5 12400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
29.370,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 29370.90 Dragos DRx5215 i5 12400F 16 GB RAM 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
29.370,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 29370.90 Dragos DRx5215 i5 12400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
29.370,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
7 29380.92 Dragos DRx5215 i5 12400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
29.370,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 29370.92