Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
34.106,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 34116 Dragos DRx5222 i7 12700F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
34.487,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 34487.74 Dragos Drx5222 İ7 12700F 32Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060 Ekran Karti Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
34.487,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 34487.90 Dragos DRX5222 i7-12700F 32 GB 512 GB M.2 NVMe SSD RTX4060 Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
35.624,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 35624.90 Dragos DRx5222 i7 12700F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
35.924,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 35924.90 Dragos DRx5222 i7 12700F 32 GB RAM 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX 4060 FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
35.924,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 35924.90 Dragos DRx5222 i7 12700F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
36.307,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 36317.26