Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
32.198,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 32208 Dragos DRx5234 i5 13400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
32.558,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 32558.05 Dragos Drx5234 İ5 13400F 32Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060 Ekran Karti Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
33.236,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 33236.60 Dragos DRX5234 i5-13400F 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX 4060 Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
33.614,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 33614.90 Dragos DRx5234 i5 13400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
33.914,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 33924.63 Dragos DRx5234 i5 13400F 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Ekran Kartı Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
33.914,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
6 33914.90