Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
31.415,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 31425 Dragos DRx5240 Ryzen 7 5700X 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
31.765,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 31765.79 Dragos Drx5240 Ryzen 7 5700X 32Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060 Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
32.428,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 32428.10 Dragos DRX5240 Ryzen 7 5700X 32GB Ram 512GB M.2 Nvme SSD 8gb RTX4060 Freedos Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilişim
32.638,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 32638.80 Dragos DRX5240 R7-5700X 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX 4060 Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
32.789,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 32789.90 Dragos DRx5240 Ryzen 7 5700X 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
33.089,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
6 33099.36 Dragos DRx5240 Ryzen 7 5700X 32GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
33.089,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 33089.90