Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilişim | 18 yorum
25.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
1 25289.00 Dragos DRX5245 R5-5600 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX 4060 Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
25.636,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 25636.22 Dragos DRx5245 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
25.935,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 25935.66 Dragos Drx5245 Ryzen 5 5600 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060 Masaustu Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
26.476,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 26476.56 Dragos DRx5245 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
27.016,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27026.31 Dragos DRx5245 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilişim | 12 yorum
27.110,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 27110.62 Dragos DRx5245 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
27.910,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
7 27910.90