Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
22.075,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 22085 Dragos Drx5344 Ryzen 7 5700X 16Gb Ram 1Tb Ssd 6Gb Gtx1660ti Masaustu BilgisayarSatıcı: Atom Bilişim
22.205,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 22205.56 Dragos DRx5344 AMD 5700X 16 GB DDR4 RAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
22.321,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 22321.86 Dragos DRX5344 R7-5700X 16 GB 1 TB SSD 6 GB GTX 1660Tİ Dos Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilisim
22.951,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
4 22951.90 Dragos DRX5344 Ryzen 7 5700X 16GB Ram 1tb SSD 6gb GTX1660TI Freedos Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim | 1 yorum
23.037,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 23037.74 Dragos DRx5344 Ryzen 7 5700X 16GB Ram 1TB SSD 6GB GTX1660Ti Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilisim
23.251,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 23251.90 DRAGOS DRx5344 Ryzen 7 5700X 16GB Ram 1TB SSD 6GB GTX1660Ti Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atom Bilişim
23.251,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 23251.90 Dragos DRx5344 Ryzen 7 5700X 16 GB RAM 1 TB SSD 6 GB Gtx1660 Ti FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
23.251,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 23251.90 Dragos DRx5344 Ryzen 7 5700X 16GB Ram 1TB SSD 6GB GTX1660Ti Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
23.251,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
9 23261.93