Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
34.835,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 34845 Dragos Drx6001 İ5 13400F 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060ti Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
35.040,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 35040.76 Dragos DRX6001 Intel Core I5 13400F 16GB Ram 512GB M.2 Nvme SSD 8gb RTX4060TI Freedos Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilişim | 2 yorum
36.318,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 36318.90 Dragos DRX6001 i5-13400F 16 GB 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX4060Ti Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
36.391,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 36391.90 Dragos DRx6001 i5 13400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
36.691,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 36691.78 Dragos DRx6001 i5 13400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
36.691,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
6 36701.78 Dragos DRx6001 i5 13400F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
36.691,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 36691.90