Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
42.510,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 42520 Dragos Drx6007 İ7 13700F 16Gb Ram 512Gb M.2 Nvme Ssd 8Gb Rtx4060ti Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
42.760,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 42760.98 Dragos DRx6007 i7 13700F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
42.984,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 42984.31 Dragos DRX6007 i7-13700F 16 GB 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX4060Ti Dos Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
44.475,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 44475.90 Dragos DRx6007 i7 13700F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
44.775,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 44785.32 Dragos DRx6007 i7 13700F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
44.775,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 44775.90 DRAGOS DRx6007 i7 13700F 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060Ti Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
44.775,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 44775.90 Dragos DRx6007 i7 13700F 16 GB RAM 512 GB M.2 NVMe SSD 8 GB RTX 4060 Ti FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
44.775,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 44775.90