Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DRAGOS DRx6872 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB NVMe RTX3050 23.6 165Hz Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Satıcı: Atom Bilişim
38.732,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 38732.40
Dragos DRx6872 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB NVMe RTX3050 23.6 165Hz Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Satıcı: Atombilişim
40.669,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 40669.02
Dragos Drx6872 Ryzen 5 5600 16Gb Ram 512Gb Nvme Asus Rtx3050 23.6 165Hz Curved Oem Paket
Satıcı: Atom Bilişim
40.884,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 40884.20
Dragos DRx6872 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB NVMe RTX3050 23.6 165Hz Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Satıcı: Atombilisim
43.036,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
4 43046.13