Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
13.108,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 13108.21 Exper Flex DEX351 i3 10100 H510 8GB 240GB SSD FreeDOS Masaüstü PC 12.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 12889.00 EXPER PC FLEX DEX351 i3 10100-8GB-240GB SSD-O/B UHD-FDOSSatıcı: onlinealisverisyap
13.173,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13183.52 Exper Flex DEX351 Intel Core I3-10100 8gb 256 GB SSD Freedos TZ1001Satıcı: Techtone
13.200,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 13200.74 EXPER FLEX DEX351 CORE i3 10100-8GB RAM-240G SSD-FDOS 13.181,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13191 Exper PC Flex DEX351 i3-10100 H410 8 GB 240 GB SSD OB Free Dos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Uzmanlarpc
13.246,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
6 13246.50 Exper PC Flex DEX351 i3-10100 H410 8 GB 240 GB SSD OB Free Dos Masaüstü BilgisayarSatıcı: zmteknoloji
13.353,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
7 13353.50 Exper Flex Dex351 Intel Core I3-10100 16gb 256 Gb Ssd Freedos Tz1017 TZ1017 13.454,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 13454.39 Exper Flex Dex351 Intel Core I3-10100 8gb 512 Gb Ssd Freedos Tz1002 TZ1002 13.454,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 13454.39 Exper Flex DEX351 Intel Core I3-10100 16GB 256 GB SSD Freedos TZ1017Satıcı: Techtone
13.494,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 13494.28 Exper Pc Flex Dex351 İ3 10100 H410 8Gb 240Gb Ssd Ob FdosSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
13.670,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
11 13670.51 Exper Pc Flex Dex351 İ3 10100 H410 8Gb 240Gb Ssd Ob Fdos 14.528,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
12 14528.97