Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
29.610,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 29610.00 Lenovo Neo 30A Thinkcentre İntel i5 1235U 8GB 256GB SSD 27" Freedos Fhd IPS Masaüstü Bilgisayar 12CA0025TX01+ZettaUsbBellekSatıcı: WEBLEGELSİN
29.609,00 TL + Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 29619 Lenovo Neo 30A Thinkcentre Intel I5 1235U 8gb 256GB SSD 27" Freedos Fhd IPS Masaüstü Bilgisayar 12CA0025TX01+ZETTAUSBBELLEKSatıcı: Weblegelsin
31.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 31499.99 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025tx01 İ5-1235U 8Gb 1Tbssd 27" Fullhd Freedos All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
31.996,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31996.61 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX01 Intel Core i5-1235U 8 GB Ram 1 TB SSD Iris Xe Graphics 27" Full HD All in One PCSatıcı: Teknoraks
32.205,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 32205.34 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX01 i5-1235U 8GB 1TBSSD 27" FullHD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 32997.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX01 i5-1235U 8GB 1TBSSD 27" FullHD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.114,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
7 33124 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx01 I5-1235U 8Gb 1Tbssd 27 Inç Fhd Freedos All In One Bilgisayar SiyahSatıcı: Teknoraks
33.615,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 33615.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 27 12CA0025TX01 i5-1235U 8 GB 1 TB SSD 27" Dos FHD AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
34.332,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
9 34332.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx01 Intel Core i5 1235U 27" 8 GB RAM 1 TB SSD Full HD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
34.708,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 34708.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12CA0025TX01 I5-1235U 8gb 1tbssd 27" Fullhd Freedos All In One BilgisayarSatıcı: teknoraks
34.770,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 34770.00