Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
30.080,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 30080.00 Lenovo Neo 30A Thinkcentre İntel i5 1235U 8GB 512GB SSD 27\" Freedos Fhd IPS Masaüstü Bilgisayar 12CA0025TX02+ZettaUsbBellekSatıcı: WEBLEGELSİN
30.079,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 30089 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025tx02 İ5-1235U 16Gb 512Ssd 27" Fullhd Freedos All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
30.353,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30353.97 LENOVO Neo 30A Thinkcentre İntel i5 1235U 8GB 512GB SSD 27" Freedos Fhd IPS 12CA0025TX02Satıcı: 7RENK BILISIM
30.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 30489.00 Lenovo Neo 30A Thinkcentre Intel I5 1235U 8gb 512GB SSD 27" Freedos Fhd IPS Masaüstü Bilgisayar 12CA0025TX02+ZETTAUSBBELLEKSatıcı: Weblegelsin
31.359,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 31359.99 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX02 Intel Core i5-1235U 16 GB Ram 512 GB SSD Iris Xe Graphics 27" Full HD All in One PCSatıcı: Teknoraks
31.422,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 31422.33 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX02 i5-1235U 16GB 512SSD 27" FullHD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
7 32189.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX02 i5-1235U 16GB 512SSD 27" FullHD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.308,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 32318 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx02 I5-1235U 16Gb 512Ssd 27 Inç Fhd Freedos All In One Bilgisayar SiyahSatıcı: Teknoraks
32.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 32800.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 27 12CA0025TX02 i5-1235U 16 GB 512 GB SSD 27" Dos FHD AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
33.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 33489.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx02 Intel Core i5 1235U 27" 16 GB RAM 512 GB SSD Full HD FreeDOS All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.866,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 33866.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12CA0025TX02 I5-1235U 16GB 512SSD 27" Fullhd Freedos All In One BilgisayarSatıcı: teknoraks
33.924,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
12 33924.00