Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
30.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 30550.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025tx06 İ5-1235U 8Gb 512Ssd 27" Fullhd W11p All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
31.355,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 31355.92 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX06 Intel Core i5-1235U 8 GB Ram 512 GB SSD Iris Xe Graphics 27" Full HD All in One PCSatıcı: Teknoraks
31.564,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 31564.26 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX06 i5-1235U 8GB 512SSD 27" FullHD W11P All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.336,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
4 32336.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 12CA0025TX06 i5-1235U 8GB 512SSD 27" FullHD W11P All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.454,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 32464 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx06 I5-1235U 8Gb 512Ssd 27 Inç Fhd W11P All In One Bilgisayar SiyahSatıcı: Teknoraks
32.948,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 32948.00 Lenovo ThinkCentre Neo 30A 27 12CA0025TX06 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 27" W11P FHD AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
33.642,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 33642.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12Ca0025Tx06 Intel Core i5 1235U 27" 8 GB RAM 512 GB SSD Full HD W11P All In One BilgisayarSatıcı: Teknoraks
34.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 34019.00 Lenovo Thinkcentre Neo 30A 12CA0025TX06 I5-1235U 8gb 512SSD 27" Fullhd W11P All In One BilgisayarSatıcı: teknoraks
34.078,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 34078.00 Lenovo Neo 30A Thinkcentre Intel I5 1235U 16GB 512GB SSD 27" Freedos Fhd IPS Masaüstü Bilgisayar 12CA0025TX06+ZETTAUSBBELLEKSatıcı: Weblegelsin
41.404,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 41404.99