Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkcentre Neo 50A 24 12Sc000ktr12 İ7-13620H 32Gb 1Tbssd 23.8" Fhd W11p All In One Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
72.501,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 72501.60
LENOVO ThinkCentre Neo 50A 24 12SC000KTR12 i7-13620H 32GB 1TBSSD 23.8" FHD W11P All In One Bilgisaya Satıcı: Aison
74.906,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 74906.00
Lenovo ThinkCentre Neo 50A 24 12SC000KTR12 i7-13620H 32GB 1TBSSD 23.8" FHD W11P All In One Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
75.404,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 75404.00
Lenovo ThinkCentre Neo 50A 24 12SC000KTR12 i7-13620H 32GB 1TBSSD 23.8 FHD W11P All In One Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
76.445,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
4 76455
Thinkcentre Neo 50A 24 12Sc000ktr12 I7-13620H 32Gb 1Tbssd 23.8" Fhd W11p All In One Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
76.474,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 76474.10
Lenovo Thinkcentre Neo 50A 24 12SC000KTR12 I7-13620H 32GB 1tbssd 23.8" Fhd W11P All In One Bilgisayar - Gri
Satıcı: teknoraks
78.767,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 78767.00