Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
İşlemci Temel Frekans:
3.3 GHz
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
Ekran:
Yok
Ekran Kartı Modeli:

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Fiyatları

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Ultra 7 265KF 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 Home Gaming Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

144.935,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 144935.11
MSI MPG INFINITE X3 AI 2NVR7-655EU Intel Core Ultra 7-265KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 Ti 16GB VENTUS 3X W11 Home Gaming Masaüstü Bilgisayar 171.120,00 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 171130
MSI MPG INFINITE X3 AI 2NVR7-655EU Intel Core Ultra 7-265KF 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 Ti 16GB VENTUS 3X W11 Home Gaming Masaüstü Bilgisayar 171.120,00 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 171130
MSI MPG Infinite X3 AI Ultra 7 265KF 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X W11 Home

Satıcı: incehesap

178.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 178899.00
MSI MPG Infinite X3 AI Ultra 7 265KF 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X W11 Home

Satıcı: Nethouse

178.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 178999.00
Msı Mpg Infinite X3 Aı 2Nvr7-655Eu Ultra 7 265Kf 32Gb 1Tb Ssd 16Gb Rtx 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 Home Gaming Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

182.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 182169.00
MSI MPG INFINITE X3 AI 2NVR7-655EU Ultra 7-265KF 32GB DDR5 1TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X 16G Windows 11 Home Gaming PC 182.195,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 182205
MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Ultra 7 265KF 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 Home Gaming Bilgisayar

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

183.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 183079.00
MSI MPG INFINITE X3 Aı 2NVR7-655EU ULTRA 7 265KF-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-16GB RTX5070TI-W11H GAMING PC

Satıcı: onlinealisverisyap

188.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 188708.00
MSI MPG INFINITE X3 Aı 2NVR7-655EU ULTRA 7 265KF-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-16GB RTX5070TI-W11H GAMING

Satıcı: ZmTeknoloji

188.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 188708.00
Msı Mpg Infınıte X3 Aı 2Nvr7-655Eu Ultra 7 265Kf-32Gb Ddr5 Ram-1Tb Nvme-16Gb Rtx5070tı-W11h Gamıng Pc

Satıcı: onlinealisverisyap

192.497,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 192497.50
MSI MPG INFINITE X3 Aı 2NVR7-655EU ULTRA 7 265KF-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-16GB RTX5070TI-W11H GAMING PC

Satıcı: onlinealisverisyap

198.055,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 198065.76

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Fiyat Geçmişi

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Temel Özellikleri

3.3 GHz
Yok

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Özellikleri

GENEL BİLGİLER

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) Intel Core Ultra 7 265KF
• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Nesli 2.Nesil Intel Core Ultra
• İşlemci Çıkış Yılı 2024 4.Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 20 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 20 Adet
• İşlemci Temel Frekans 3.3 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.5 GHz
• İşlemci Önbellek (Cache) 30 MB
• İşlemci Litografi 3 nm
• İşlemci TDP 125 W
• İşlemci Diğer Özellikler AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Ai Boost Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel OS Guard Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi (Intel TXT) Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBEC) NPU (Derin Öğrenme Birimi) Sanallaştırma VT-d VT-x

BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Slotu 4 Adet
• Azami Bellek Desteği 128 GB

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Var
• Ekran Kartı Modeli MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC
• Ekran Kartı İşlemci Markası NVIDIA
• Ekran Kartı Turbo Frekans 2482 MHz
• Ekran Kartı Bellek Türü GDDR7
• Ekran Kartı Bellek Arayüzü 256 bit
• Ekran Kartı Bellek Miktarı 16 GB

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB A 8 Adet
• USB Type-C 2 Adet
• HDMI 1 Adet
• HDMI Özellikleri HDMI 2.1
• Ethernet (Ağ) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• VGA 1 Adet
• Diğer Bağlantılar 1 Adet DisplayPort Bluetooth 5.3 Dual-Band (5GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax)

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 235.1 mm
• Derinlik 481 mm
• Yükseklik 485 mm
• Ağırlık 14.12 kg

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler Ambient Link Kart Okuyucu MIL-STD-1916 RGB Işıklandırma Silent Storm Cooling AI Sıvı Soğutma Sistemi Temperli Yan Cam Panel

MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.