Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
İşlemci Temel Frekans:
3.8 GHz
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
Ekran:
Yok
Ekran Kartı Modeli:

MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Fiyatları

MSI MPG infinite Z3 9NVPR7-105EU R7-9700X 32 GB 1 TB SSD 12 GB W11H Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: EbrarBilgisayar

135.847,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 135847.86
MSI MPG INFINITE Z3 9NVPR7-105EU AMD Ryzen 7-9700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 SHADOW 2X 12GB W11 Home Gaming Masaüstü Bilgisayar 135.838,00 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 135848
MSI MPG INFINITE Z3 9NVPR7-105EU AMD Ryzen 7-9700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 SHADOW 2X 12GB W11 Home Gaming Masaüstü Bilgisayar 135.838,00 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 135848
MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: TECHBURADA

136.413,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 136413.65
MSI MPG infinite Z3 9NVPR7-105EU R7-9700X 32 GB 1 TB SSD 12 GB W11H Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: GpnTeknoloji

137.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 137239.06
MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

137.767,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 137767.42
MSI MPG Infinite Z3 Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: incehesap

142.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 142399.00
MSI MPG Infinite Z3 Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: Nethouse

142.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 142699.00
Msı Mpg Infinite Z3 9Nvpr7-105Eu Ryzen 7 9700X 32Gb 1Tb Ssd 12Gb Rtx 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: EbrarBilgisayar

144.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 144519.00
MSI MPG INFINITE Z3 9NVPR7-105EU Ryzen 7-9700X 32GB DDR5 1TB SSD 12GB RTX 5070 SHADOW 2X Windows 11 Home Gaming PC 144.554,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 144564
MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

144.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 144749.00
MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Ryzen 7 9700X 32GB 1TB SSD 12GB RTX 5070 Shadow 2X Windows 11 Home

Satıcı: GpnTeknoloji

144.832,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 144832.29
MSI MPG INFINITE Z3 9NVPR7-105EU RYZEN 7 9700X-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-12GB RTX5070-W11H GAMING PC

Satıcı: ZmTeknoloji

149.894,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 149904
Msı Mpg Infınıte Z3 9Nvpr7-105Eu Ryzen 7 9700X-32Gb Ddr5 Ram-1Tb Nvme-12Gb Rtx5070-W11h Gamıng Pc

Satıcı: onlinealisverisyap

152.728,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 152728.30

MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Fiyat Geçmişi

MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Temel Özellikleri

3.8 GHz
Yok

MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Özellikleri

GENEL BİLGİLER

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) AMD Ryzen 7 9700X
• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Çıkış Yılı 2024 2.Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Temel Frekans 3.8 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.5 GHz
• İşlemci Önbellek (Cache) 32 MB
• İşlemci Litografi 4 nm
• İşlemci TDP 65 W
• İşlemci Diğer Özellikler AMD EXPO Memory Overclocking Technology AMD Precision Boost 2 AMD Ryzen Master Utility AMD Virtualization Technology AVX-512 AVX2 Curve Optimizer Voltage Offsets Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive SSE 4.2 SSE4A SSSE3
• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Hız 2200 MHz
• Dahili Grafik Ekran Desteği 2

BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Slotu 4 Adet
• Azami Bellek Desteği 128 GB

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Var
• Ekran Kartı Modeli MSI GeForce RTX 5070 Shadow 2X OC
• Ekran Kartı İşlemci Markası NVIDIA
• Ekran Kartı Normal Frekans 2325 MHz
• Ekran Kartı Turbo Frekans 2557 MHz
• Ekran Kartı Bellek Türü GDDR7
• Ekran Kartı Bellek Arayüzü 192 bit
• Ekran Kartı Bellek Miktarı 12 GB

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB A 6 Adet
• USB Type-C 2 Adet
• HDMI 1 Adet
• HDMI Özellikleri HDMI 1.4
• Ethernet (Ağ) Var
• Ethernet Özellikleri 5G
• Diğer Bağlantılar Wi-Fi 6E (802.11ax) 1x DisplayPort 1.4

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 235.1 mm
• Derinlik 485 mm
• Yükseklik 481 mm
• Ağırlık 14.91 kg

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler MIL-STD-1916 Nahimic 3 RGB Işıklandırma Silent Storm Cooling AI Sıvı Soğutma Sistemi

MSI MPG Infinite Z3 9NVPR7-105EU Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.