Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
İşlemci Temel Frekans:
4.4 GHz
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
Ekran:
Yok
Ekran Kartı Modeli:

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Fiyatları

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Ryzen 9 9900X 32GB 2TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 H

Satıcı: TECHBURADA

182.541,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 182541.07
MSI MPG INFINITE Z3 9NVRR9-285EU RYZEN 9 9900X 32GB DDR5 2TB SSD RTX 5070 Ti VENTUS 3X 16G W11 GAMING DT PC 182.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 182999.00
MSI MPG INFINITE Z3 9NVRR9-285EU RYZEN 9-9900X 32 GB 2 TB SSD 16 GB RTX5070Ti W11H Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: Tekramarket

188.577,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 188577.16
MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Ryzen 9 9900X 32GB 2TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 H

Satıcı: Tekramarket

190.048,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 190048.46
MSI MPG INFINITE Z3 9NVRR9-285EU RYZEN 9-9900X 32 GB 2 TB SSD 16 GB RTX5070Ti W11H Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: incehesap

190.922,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 190922.46
MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Ryzen 9 9900X 32GB DDR5 2TB PCIe GEN4 M.2 SSD RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X Windows 11 Home Gaming Masaüstü PC 191.620,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 191630
Msı Mpg Infınıte Z3 9Nvrr9-285Eu Ryzen 9 9900X 32Gb Ddr5 2Tb Ssd Rtx5070ti Ventus 3X 16G W11 Gamıng

Satıcı: Techburada

195.055,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 195055.20
MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Ryzen 9 9900X 32GB 2TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 Home

Satıcı: TECHBURADA

197.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 197880.00
MSI INFINITE Z3 9NVRR9-285EU RYZEN 9 9900X-32GB DDR5 RAM-2TB NVME-16GB RTX5070TI-W11H GAMING PC

Satıcı: onlinealisverisyap

198.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 198470.00
Msı Infınıte Z3 9Nvrr9-285Eu Ryzen 9 9900X-32Gb Ddr5 Ram-2Tb Nvme-16Gb Rtx5070tı-W11h Gamıng Pc

Satıcı: onlinealisverisyap

202.455,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 202455.30
MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Ryzen 9 9900X 32GB 2TB SSD 16GB RTX 5070 Ti Ventus 3X Windows 11 Home

Satıcı: netsiparis

217.714,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 217714.30

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Fiyat Geçmişi

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Temel Özellikleri

4.4 GHz
Yok

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Özellikleri

GENEL BİLGİLER

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) AMD Ryzen 9 9900X
• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 9
• İşlemci Çıkış Yılı 2024 2.Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Temel Frekans 4.4 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.6 GHz
• İşlemci Önbellek (Cache) 64 MB
• İşlemci TDP 120 W
• İşlemci Diğer Özellikler AMD EXPO Memory Overclocking Technology AMD Precision Boost 2 AMD Ryzen Master Utility AVX-512 AVX2 Curve Optimizer Voltage Offsets Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive SSE 4.2 SSE4A SSSE3
• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Hız 2200 MHz

BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Slotu 4 Adet
• Azami Bellek Desteği 128 GB

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Var
• Ekran Kartı Modeli MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC
• Ekran Kartı İşlemci Markası NVIDIA
• Ekran Kartı Turbo Frekans 2482 MHz
• Ekran Kartı Bellek Türü GDDR7
• Ekran Kartı Bellek Arayüzü 256 bit
• Ekran Kartı Bellek Miktarı 16 GB

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB A 6 Adet
• USB Type-C 2 Adet
• HDMI 1 Adet
• HDMI Özellikleri HDMI 1.4
• Ethernet (Ağ) Var
• Ethernet Özellikleri 5G
• Diğer Bağlantılar Wi-Fi 6E (802.11ax) 1x DisplayPort 1.4

TASARIM

• Renk Siyah
• Genişlik 235.1 mm
• Derinlik 485 mm
• Yükseklik 481 mm
• Ağırlık 14.91 kg

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler MIL-STD-1916 Nahimic 3 RGB Işıklandırma Silent Storm Cooling AI Sıvı Soğutma Sistemi

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU İle En Çok Karşılaştırılan Masaüstü Bilgisayarlar

MSI MPG Infinite Z3 9NVRR9-285EU Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Anıl Profil Resmi

338 yorum

Anıl 5g anakart mı ???
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.