Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
DOS
Ekran:
Var
Klavye & Mouse:
Var

Quadro Rapid AIO H8124-49824 Fiyatları

QUADRO STARK-H8124-49824 STARK H8124-49824 23.8" Ci5 4690T 2.5GHz 8GB 240GB SSD ONB VGA FDOS AIO

Satıcı: onlinealisverisyap

20.408,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 20418.44
Quadro Stark H8124-49824 Pivot 23.8" Ci5 4690T 2.5Ghz 8Gb 240Gb All İn One Bilgisayar (Yeni Kasa)

Satıcı: onlinealisverisyap

20.430,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 20430.43
QUADRO 23.8 STARK H8124-49824 CORE i5 4690T 8GB RAM-240GB SSD-O/B HD FRD

Satıcı: onlinealisverisyap

20.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 20466.00
Quadro 23.8" Stark H8124-49824 Core İ5 4690T 8Gb Ram- 240Gb Ssd- O/B Hd Frd

Satıcı: onlinealisverisyap

20.877,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 20877.90
QUADRO STARK H8124 49824 i5-4690T 8GB 240GB SSD 23.8" Siyah DOS All in One PC

Satıcı: Lowell Teknoloji

20.914,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20924
Quadro Stark H8124 49824 İ5-4690T 8Gb 240Gb Ssd 23.8" Siyah Dos All İn One Pc

Satıcı: Lowell Teknoloji

21.136,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 21136.60
Quadro Stark H8124-49824 Pivot 23.8" Ci5 4690T 2.5Ghz 8Gb 240Gb All İn One Bilgisayar (Yeni Kasa)

Satıcı: netsipariş

21.627,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 21627.70
Quadro Stark H8124 49824 Intel Core I5 4690T 8GB 240GB SSD Freedos 23.8" FHD All In One Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

22.305,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 22305.43
Quadro STARK H8124 49824 i5-4690T 8GB 240GB SSD 23.8" Siyah DOS All in One PC

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 22979.00
Quadro Shift H8124-49824 23.8" Ci5 4690T 2.5Ghz 8Gb 240Gb All İn One Bilgisayar (Yeni Kasa Pivot)

Satıcı: mhazi

22.993,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 22993.09
Quadro STARK H8124 49824 i5-4690T 8GB 240GB SSD 23.8" Siyah DOS All in One PC

Satıcı: NETSİPARİS

23.032,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 23032.90
Quadro Shift H8124 49824 Intel Core i5-4690T 8 GB Ram 240 GB SSD HD Graphics 23.8" Full HD All in One PC

Satıcı: Allday Bilişim Teknoloji

23.898,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 23898.39

Quadro Rapid AIO H8124-49824 Fiyat Geçmişi

Quadro Rapid AIO H8124-49824 Temel Özellikleri

DOS
Var

Quadro Rapid AIO H8124-49824 Özellikleri

GENEL BİLGİLER

• Kasa Tipi AIO (Hepsi Birarada)
• Kullanım Amacı Ev & Ofis
• Ürün Ailesi Quadro Rapid AIO
• Ürün Serisi H8124
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 23.8 İnç
• Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 Piksel
• Ekran Çözünürlük Biçimi FHD
• Dokunmatik Ekran Yok
• Klavye & Mouse Var
• İşletim Sistemi DOS

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) Intel Core i5-4670T
• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Nesli 4. Nesil
• İşlemci Çıkış Yılı 2013 2. Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Artırılmış Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Önbellek (Cache) 6 MB
• İşlemci Litografi 22 nm
• İşlemci TDP 45 W
• İşlemci Diğer Özellikler Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Identity Protection Technology Intel My WiFi Technology Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization Technology Intel vPro Platform Eligibility Thermal Monitoring Technologies
• Dahili Grafik Modeli Intel HD Graphics 4600
• Dahili Grafik Temel Hız 350 MHz
• Dahili Grafik Azami Hız 1200 MHz
• Dahili Grafik Ekran Desteği 3

BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 1600 MHz
• Bellek Türü DDR3

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

• Sabit Disk (SSD) Boyutu 256 GB

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Yok

BAĞLANTI NOKTALARI

TASARIM

• Renk Beyaz

Quadro Rapid AIO H8124-49824 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.