Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MURAT TEKNİK BİLİŞİM
16.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 16500.00 Quadro Stark H4124 14825 I5-10400 8Gb 256Gb Ssd 23.8" Fhd Ips Nontouch Free-Dos All In One PcSatıcı: PTD Bilişim
19.220,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 19220.03 Quadro Stark H4124-14825 i5-10400 8 GB 256 GB SSD 23.8" Free Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: teknostok
19.266,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 19266.12 QUADRO 23.8 STARK H4124 14825 CORE i5 10400 8GB RAM- 256GB SSD- FRDSatıcı: onlinealisverisyap
19.336,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 19346 Quadro Stark H4124-14825 i5-10400 8 GB 256 GB SSD 23.8" Free Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: pozitifteknikdestek
19.617,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 19617.13 Quadro Stark H4124-14825 i5-10400 8 GB 256 GB SSD 23.8" Free Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
19.671,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 19671.16 QUADRO 23.8" STARK H4124 14825 CORE i5 10400 8GB RAM- 256GB SSD- FRDSatıcı: onlinealisverisyap
20.011,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 20011.05 QUADRO 23.8" STARK H4124 14825 CORE i5 10400 8GB RAM- 256GB SSD- FRDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
20.782,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 20782.96 QUADRO STARK H4124 14825 I5-10400 8GB 256GB SSD 23.8" FHD IPS NONTOUCH FREE-DOS ALL IN ONE PCSatıcı: corebilgisayar
21.026,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
9 21036 Quadro Shift H4124-14825 23.8" Intel Core İ5 10400 8Gb 256Gb Freedos 23.8" Fhd All In One Bilgisayar 22.645,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
10 22645.75 Quadro Shift H4124-14825 23.8" Intel Core i5 10400 8GB 256GB Freedos 23.8" FHD All In One BilgisayarSatıcı: Nusrat Bilişim
33.292,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 33292.26