Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: verofis
13.405,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 13405.98 Quadro Stark H8119-45825 LED Intel Core i5-4570T 2.9GHz 8 GB 256 GB SSD Onb VGA Freedos 19" FHD All In One BilgisayarSatıcı: verofis
13.733,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 13733.07 Quadro Stark H8119-45825 i5-4570T 8 GB 256 GB SSD 19" Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: core-bilgisayar
16.197,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 16197.90 Quadro Stark H8119-45825 i5-4570T 8 GB 256 GB SSD 19" Dos AIO Masaüstü BilgisayarSatıcı: ileriportteknoloji
16.197,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 16197.90 Quadro Aio Stark H811945825 19 Led I5 4570T 2.9 Ghz 8Gb 256Gb Ssd Fdos All In One PcSatıcı: SNDavm
17.338,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17338.98 Quadro Stark H8119-45825 19" LED Ci5 4570T 2.9Ghz 8gb 256gb SSD ONB VGA Freedos AIO BilgisayarSatıcı: Level Bilgisayar
19.020,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 19020.73 Quadro Stark H8119-45825 19" Led Ci5 4570T 2.9Ghz 8Gb 256Gb Ssd Onb Vga Freedos Aıo BilgisayarSatıcı: NusratBilişim
23.374,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 23374.41