Quadro Stark H8122-49824

Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
DOS
Ekran:
Var
Klavye & Mouse:
Var

Quadro Stark H8122-49824 Fiyatları

QUADRO AIO STARK H8122-49824 I5-4690T 8GB 240GB SSD 21.5" DOS

Satıcı: netsiparis

21.223,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 21223.30
Quadro Stark H8122-49824 İ5-4690T 8Gb 240Gb Ssd 21.5" Dos All İn One Pc

Satıcı: Netsiparis

20.690,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20690.90
Quadro Stark H8122-49824 21.5" Ips Ci5 4690T 2.5Ghz 8Gb 240Gb Ssd Onb Vga Freedos AIO Bilgisayar

Satıcı: netsipariş

20.735,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 20735.20
Quadro Stark H8122-49824 21.5" Ips Ci5 4690T 2.5Ghz 8Gb 240Gb Ssd Onb Vga Freedos AIO Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

20.870,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 20870.21
QUADRO 215 H8122 49824 CORE i5 4690T 8GB RAM-240GB SSD-O/B HD FRD

Satıcı: onlinealisverisyap

20.907,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20917
QUADRO 215 H8122 49824 CORE i5 4690T 8GB RAM-240GB SSD-O/B HD FRD

Satıcı: ZmTeknoloji

20.916,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 20926
Quadro 21.5" H8122 49824 Core İ5 4690T 8Gb Ram- 240Gb Ssd- O/B Hd Frd

Satıcı: onlinealisverisyap

21.304,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21304.40
Quadro Stark H8122-49824 Intel Core IPS Ci5 4690T 2.5GHz 8 GB 240 GB SSD Onb VGA Freedos 21.5" FHD All In One Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

22.810,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 22810.35
Quadro Stark H8122 49824 I5-4690T 8gb 256GB SSD 21.5" Dos All In One Pc

Satıcı: Core Bilgisayar

25.992,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 25992.42

Quadro Stark H8122-49824 Fiyat Geçmişi

Quadro Stark H8122-49824 Temel Özellikleri

DOS
Var

Quadro Stark H8122-49824 Özellikleri

GENEL BİLGİLER

• Kasa Tipi AIO (Hepsi Birarada)
• Kullanım Amacı Ev & Ofis
• Ürün Ailesi Quadro STARK AIO
• Ürün Serisi H8122
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 21.5 İnç
• Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 Piksel
• Ekran Çözünürlük Biçimi FHD
• Ekran Özellikleri IPS Panel
• Dokunmatik Ekran Yok
• Klavye & Mouse Var
• Klavye & Mouse Özellikleri Kablosuz Klavye & Mouse
• İşletim Sistemi DOS

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) Intel Core i5-4690T
• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Nesli 4. Nesil
• İşlemci Çıkış Yılı 2014 2. Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Artırılmış Frekans 3.50 GHz
• İşlemci Önbellek (Cache) 6 MB
• İşlemci Litografi 22 nm
• İşlemci TDP 45 W
• İşlemci Diğer Özellikler Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Identity Protection Technology Intel My WiFi Technology Intel Stable Image Platform Program (SIPP) Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization Technology Intel vPro Platform Eligibility Thermal Monitoring Technologies
• Dahili Grafik Modeli Intel HD Graphics 4600
• Dahili Grafik Temel Hız 350 MHz
• Dahili Grafik Azami Hız 1200 MHz
• Dahili Grafik Ekran Desteği 3

BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR3
• Azami Bellek Desteği 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

• Sabit Disk (SSD) Boyutu 256 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi SATA
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Yok

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB A 6 Adet
• HDMI 1 Adet
• Ethernet (Ağ) Var
• VGA 1 Adet
• Diğer Bağlantılar Wi-Fi 4 (802.11n)

TASARIM

• Renk Siyah

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler 2 MP Kamera

Quadro Stark H8122-49824 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.