Quadro Stark H8124-40824

Kullanım Amacı:
İşlemci Modeli (CPU):
Bellek (RAM):
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
İşletim Sistemi:
DOS
Ekran:
Var
Klavye & Mouse:
Var

Quadro Stark H8124-40824 Fiyatları

Quadro Stark H8124-40824 23.8" Ci3 4130T 2.9Ghz 8gb 240gb SSD ONB VGA Freedos All İn One Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

17.930,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 17930.66
QUADRO 23.8 STARK H8124-40824 CORE i3 4130T 8GB RAM-240GB SSD-O/B HD FRD

Satıcı: onlinealisverisyap

17.961,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 17961.00
QUADRO 23.8 STARK H8124-40824 CORE i3 4130T 8GB RAM-240GB SSD-O/B HD FRD

Satıcı: ZmTeknoloji

17.967,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 17967.00
Quadro 23.8" Stark H8124-40824 Core İ3 4130T 8Gb Ram- 240Gb Ssd- O/B Hd Frd

Satıcı: onlinealisverisyap

18.302,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 18302.90
Quadro Stark H8124-40824 23.8" Ci3 4130T 2.9Ghz 8gb 240gb SSD ONB VGA Freedos All İn One Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

18.316,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 18316.78
Quadro Stark H8124 40824 İ3-4130T 8Gb 240Gb Ssd 23.8" Dos All İn One Pc

Satıcı: onlinealisverisyap

18.656,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 18666.13
Quadro Aıo 23.8" Core İ3 4130T 8Gb Ram-240Gb Ssd- O/B Hd Fdos / Stark H8124-40824

Satıcı: ramazanmutlu

19.242,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 19242.40
Quadro Aıo Stark 23.8 İ3-4130T 8gbram 240GB.SSD Fd - Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

19.596,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 19596.13
Quadro Stark H8124-40824 23.8" Ci3 4130T 2.9ghz 8gb 240GB SSD Onb VGA Freedos All In One Bilgisayar

Satıcı: Core Bilgisayar

24.111,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 24111.53

Quadro Stark H8124-40824 Fiyat Geçmişi

Quadro Stark H8124-40824 Temel Özellikleri

DOS
Var

Quadro Stark H8124-40824 Özellikleri

GENEL BİLGİLER

• Kasa Tipi AIO (Hepsi Birarada)
• Kullanım Amacı Ev & Ofis
• Ürün Ailesi Quadro STARK AIO
• Ürün Serisi H8124
• Ekran Var
• Ekran Boyutu 23.8 İnç
• Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 Piksel
• Ekran Çözünürlük Biçimi FHD
• Dokunmatik Ekran Yok
• Klavye & Mouse Var
• İşletim Sistemi DOS

İŞLEMCİ

• İşlemci Modeli (CPU) Intel Core i3-4130T
• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i3
• İşlemci Nesli 4. Nesil
• İşlemci Çıkış Yılı 2013 3. Çeyrek
• İşlemci Çekirdeği 2 Adet
• İşlemci Sanal Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Önbellek (Cache) 3 MB
• İşlemci Litografi 22 nm
• İşlemci TDP 35 W
• İşlemci Diğer Özellikler Enhanced Intel SpeedStep Technology Idle States Intel Hyper-Threading Technology Intel Virtualization Technology Thermal Monitoring Technologies
• Dahili Grafik Modeli Intel HD Graphics 4400
• Dahili Grafik Temel Hız 200 MHz
• Dahili Grafik Azami Hız 1150 MHz
• Dahili Grafik Ekran Desteği 3

BELLEK

DEPOLAMA & OPTİK OKUYUCU

• Sabit Disk (SSD) Boyutu 240 GB

HARİCİ GRAFİK

• Harici Ekran Kartı Yok

BAĞLANTI NOKTALARI

• USB A 6 Adet
• HDMI 1 Adet
• Ethernet (Ağ) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• VGA 1 Adet
• Diğer Bağlantılar Wi-Fi 4 (802.11n)

TASARIM

• Renk Siyah

DÖKÜMAN & DİĞER

• Diğer Özellikler 2 MP Kamera

Quadro Stark H8124-40824 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.