Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RAMTECHDONANIM | 1 yorum
8.339,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 8339.04 Ramtech Dg138 I5 3470S 16Gb Ram 256Gb Ssd 4Gb R7 240 23,6" Oyuncu Masaustu BılgısayarıSatıcı: RAMTECHDONANIM
8.594,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 8594.05 RAMTECH DG138 İ5 3470s 16GB RAM 256GB SSD 4GB R7 240 23,6" OYUNCU MASAÜSTÜ BİLGİSAYARISatıcı: RAMTECH BİLGİSAYAR DONANIM
8.864,02 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 8874.02 Ramtech DG138 I5 3470S 16GB Ram 256GB SSD 4gb R7 240 23,6" Oyuncu Masaüstü BilgisayarıSatıcı: ramtechdonanim
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 8999.00 Ramtech DG138 Intel i5 3470s 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD AMD Radeon R7 240 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Ramtech Donanım
8.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 8999.90 Ramtech Dg138 I5 3470S 16Gb Ram 256Gb Ssd 4Gb R7 240 23,6" Oyuncu Masaüstü BilgisayarıSatıcı: Ramtechdonanım
9.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 10009.9