Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RAMTECHDONANIM
12.419,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 12419.04 Ramtech Dg161 İ5 6500 16Gb Ram 128Gb Ssd 1Tb Hdd 4Gb Gt740 23,8" Oyuncu Masaustu Bılgısayar 12.652,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 12652.80 RAMTECH DG161 i5 6500 16GB RAM 128GB SSD 1TB HDD 4GB GT740 23,8" OYUNCU MASAÜSTÜ BİLGİSAYARSatıcı: RAMTECH BİLGİSAYAR DONANIM
13.050,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13060 Ramtech DG161 I5 6500 16GB Ram 128GB SSD 1tb HDD 4gb GT740 23,8" Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: ramtechdonanim | 3 yorum
13.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 13249.00 RAMTECH Dg161 I5 6500 16gb Ram 128gb Ssd 1tb Hdd 4gb Gt740 23,8" Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: ramtechdonanim
13.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 13249.00