Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: RAMTECHDONANIM
7.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 7299.00 Ramtech Dg179 I5-3470 16Gb Ram 256Gb Ssd 500 Gb Hdd R7 240-4Gb Oyuncu PcSatıcı: RAMTECHDONANIM
7.679,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 7679.04 Ramtech DG179 Intel i5 3470 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD 500 GB HDD AMD Radeon R7 240 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Ramtech Donanım
7.759,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 7759.03 Ramtech DG179 İ5-3470 16GB RAM 256GB SSD 500 GB HDD R7 240-4GB Oyuncu PCSatıcı: RAMTECH BİLGİSAYAR DONANIM
7.879,02 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 7889.02 Ramtech DG179 İ5-3470 16GB Ram 256GB SSD 500 GB HDD R7 240-4GB Oyuncu PcSatıcı: ramtechdonanim
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 7999.00