Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ATOM BİLİŞİM
14.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15009 Turbox Tx1029 Intel i5 4440 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD 2 TB HDD AMD Radeon RX 550 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
15.166,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 15166.87 Turbox Tx1029 İ5 4440 16Gb Ram 256Gb Nvme Ssd 2Tb Hdd 4Gb Rx550 27 İnc Curved Oyun Bilgisayari 15.166,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 15166.94 Turbox TX1029 Intel Core I5 4440 16GB 256GB Nvme 2TB 4GB RX550 27" Full Hd Curved Freedos Oyun Bilgisayarı - SiyahSatıcı: atombilişim
15.482,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 15482.92 Turbox TX1029 i5-4440 16 GB 2 TB HDD+256 GB SSD 4 GB RX550 27" Curved Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
15.498,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 15498.90 Turbox Tx1029 i5 4440 16GB Ram 256GB NVMe SSD 2TB HDD 4GB RX550 27 inç Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
15.798,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 15808.82 Turbox Tx1029 i5 4440 16GB Ram 256GB NVMe SSD 2TB HDD 4GB RX550 27'' Curved Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
15.798,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 15798.90 Turbox Tx1029 i5 4440 16 GB RAM 256 GB Nvme SSD 2 TB HDD 4 GB Rx550 27'' Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
15.798,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 15798.90